MENÜÜ

Movement laager Muhu saarel

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 05.07.2019 15:00
location_on RIINU TALU Paenase küla, Riinu talu, 94753 Muhu, Saaremaa, Estonia, Kategooria: Heaolu

Movement minilaager suvel vol 2 – 14 kohta. Seekord rändame imelisele Muhu saarele Riinu tallu. Ainuüksi Muhu omab kaunist väärtust, kuid koos movementi perega teeme sellest midagi enneolematult maagilist. Lisaks soovib Riinu talu pakkuda nauditavat äraolemist ja idülli.
Pererahvas on söbralik ja võtab häid inimesi vastu nagu enda lapsi. Perenaine Liivi hoolitseb kõige eest – puhtad ruumid, head söögid ja muu, mis on suurepäraseks äraolemiseks vajalik. Pille-Riin aitab organiseerida ja leida lahendusi, enne probleemi tekkimist ehk et probleeme pole 😜

Osalus ei eelda eelnevat kokkupuudet movement treeninguga – oodatud on kõik, keda huvitab liikumine, positiivne ja tervislik eluviis. Laagri ametlik osa algab 15.00 väikese kehakinnitusega, jätkame treeninguga ja õhtul juba sööme mehisemalt. Laager lõppeb pühapäeval kell 15.00. Kui kuupäevad juba lähemal on, siis vaatame üle logistika, et kõik kes autodega tulevad, saavad juba uued sõbrad endale peale ja keegi ei pea hakkama jala tulema 🙂

Juhendajad ja laagri läbiviijad on Asko Külmsaar ja Merill Mägi, kellel kuhjaga kogemust nii laagri korralduse kui liikumise alal.
Selle lühikese, kuid intensiivse laagri jooksul jõuame teha mitu movement treeningut, käia rannas ja metsas, mängida, esineda, saunatada, akrotada ja mõnusalt aega veeta suurepärases seltskonnas.

Toitlustus nii veganitele kui lihsööjatele on 3x päevas ja majutus 2-4 kohalistes tubades. Kaasa vajalikud ja ilmakohased trenniriided (oleme nii sees kui väljas), pesemisvahendid, saunalina, ujumisriided.

Laager maksab kuni 7. juuni 149€ ja pärast seda 169€. Registreerida saab kuni 28. juunini. Kohti on 14! Hindadele ei lisandu käibemaks. Laagrikoha tagab ettemaks 30€, mis loobumise korral ei kuulu tagastamisele.

PS! Registreerides oled sa andnud oma nõusoleku osaleda mängulistes, aktiivsetes ja julgust nõudvates üritustes, seega ole valmis! 🙂

Registreerimine kodulehelt: https://www.movementtallinn.com/book-online
Palun märgi “kirjuta, joonista” sektsiooni, kas soovid tasuda kogu summa korraga või mitte ja kelle nimele koostame arve.

Kohtume Muhu saarel, Riinu talus 🙂

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL