MENÜÜ

Muhu Muusiakatalu 1. sünnipäevakontsert – Ivo Linna, Nele-Liis ja Olav Ehala

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 20.05.2017
location_on Muhu Muusikatalu, Kategooria: Kontsert

Armastatud Ivo Linna, Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehala ansambel tuleb külla Muhu Muusikatallu, et anda laupäeval, 20. mail kl 14.00 hooaja avakontsert. millega tähistame ka Muusikatalu 1. sünnipäeva.

Mäletatavasti laulis Muusikatalu sisse aasta eest Jaan Tätte kontserdiga “Kui mu süda sõnadeks saab” Peale Jaan Tätte avakontserdi toimus Muhu Muuskatalus ka 20. Juubelifestival Juu Jääb ja Ott Leplandi kontsert.

Muusikatalul oli au ja rõõm Vabariigi aastapäeval vastu võtta ka Muhu valla kõreim tunnustus – Muhu Muusikatalu valiti preemie “Aasta tegu 2016” vääriliseks.
Olete kõik oodatud taaskord sünnipäevakontserdist osa saama! On sümboolne, et just pärismuhulaseks saanud ja Eestlaste ja südames elav Ivo Linna astub Muusikatalu lavale koos Nele-Liis Vaiksooga, Ivo Linna kõrval laval teine Eesti Legend, tuntud helilooja ja pianist Olav Ehala oma ansambliga. Ka ansambli koosseis ei tohiks kuulajatele tundmatu olla:

Olav Ehala – klaver + üllatuslikult – vokaal
Toivo Unt – kontrabass
Toomas Rull – trummid
Villu Veski – saksofonid

Maitsvaid sööke – jooke pakub EventCatering. Kontsert algab täpselt ja Muusikatallu saabuda saab juba tund varem, et rahulikult parkida autod, leida endale sobilk istekoht ja tellida Muusikatalu Pop-up Restost endale meelepärast.

Autoparkla asub Muusikatalu karjamaal, kuhu juhatavad orazhid teeviidad. Mootorrattad ja bussid saab samuti sinna parkida. Jalgrattad saab asetada puude najale. Jalgsi tulevatele külalistele polegi neid küsimusi vaja läbi lugedaJ

Piletite eelmüük Piletilevist 12.- € ja Muhulastele sooduspiletid 8€ Muhu vallast.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL