MENÜÜ

Naistepuna esitleb: Mehed Viirelaiul

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Esmaspäev, 12.08.2019 11:00
location_on Viirelaid, Kategooria: Heaolu

Naistepuna esitleb: Mehed Viirelaiul
E 12.- K 14. august 2019

Head mehed!
On aeg.
Me kutsume Teid kokku. Saarele. Keset merd ja päikest.

Elina Naan ja Kristina Paśkevicius on aastaid korraldanud laagreid naistele ning naised on omakeskis väga palju ōppinud ja jaganud. Aastavahetusel sai aga selgeks, et oleme mehed unarusse jätnud.
Võtame nüüd Naistena vastutuse Mehed kokku kutsuda, et jagada koosloomise hetki tões ja ilus.

Laagris ees ootamas:
Higitelgi tseremoonia
Meest toetav jooga
TantsuRännak
Loeng: Naise seksuaalsus
TeeRännak
Maandavad ja Meest tugevdavad praktikad
Viirelaiu võlud- privaatne loodus, meri, bassein, saun.
Imemaitsev ja puhas toit
Kingitus

Küllusevahetus:
Koha tagab 55.- tagastamatu ettemaks, mis tuleb tasuda registreerumisel.
Kogu summa tasumisel:
255.- SOODUSHIND kuni 12. aprill (k.a.)
285.- kuni 12. mai (k.a.)
hiljem 315.- kohtade olemasolul

Lisandub paadisõit 20€ inimene, tasutakse saabudes saare peal sularahas.

Kohtumine on meil laste ja lemmiklooma vaba. Oodatud on noormehed alates vanusest 15.

Luba endale mõnusat maandust suve lõppu.
Oled kutsutud! Kohad loetud!

Registreerumine ja info: kuuruum@gmail.com

* * . *

Elina Naan
Viimastel aastatel seostatakse mind võibolla sõnapaariga Kuu Ruum kõige rohkem. Nii kuulengi aina sagedamini, et minu poole pöördutakse kui Kuu Elina poole : )
Olen tegelikult õppinud Tallinna Ülikoolis audiovisuaalset meediat, filmi ja videot ning pärast lõpetamist töötanud 7 aastat Eesti Televisioonis režissöörina. Aastal 2012 kõik muutus, lausa minuti pealt, nõnda polnudki valikut ja tuli oma elu otsast peale ehitama hakata, väärtusi ümber hindama ning ellu uued õppimised ja muudatused tuua.
Nii asusingi Tee radadele ja aastast 2013 korraldanud TeeRännakuid, tutvustanud tee taime imelisi omadusi nii tseremoniaalsetel sündmustel kui ka restoranide-kohvikute pidajatele, kes oma imelistesse paikadesse tee-menüüsid või muud teadlikkust vajanud.
Minu Teeõpetaja Wu De elab Taiwanil ning on loonud imelise paiga nimega Tea Sage Hut, kuhu ka Sina võid minna tasuta õppima ning koos antakse seal välja ka ühte väärikat ning põhjalikku tee ajakirja Global Tea Hut.
Ma armastan naist endas ja teisi naisi ning seepärast olen võtnud endale üheks suureks ülesandeks siin elus toetada teisi naisi. Korraldan erinevaid naiste retriite ja laagreid. Naiste suurim kohtumine on südasuvine Naistepuna, kuhu tulevad kokku paljud naised üle Eesti!
Olen ka Kuu Ruumi nimelise brändi looja ja disainer. Minu loodud ehted sünnivad kanalduste kaudu ning tegelikult pean ma neid rohkem tööriistadeks ja kaaslasteks, kui lihtsalt aksessuaarideks.
Armastan sõnamaagiat, minu esimene raamat Lukuga Päevik tõusis 2018. aastal Rahva Raamatu TOP10 tippu, nüüdseks on peaaegu läbi müüdud ka teine tiraaž.
Olen Naine, ema ning igapäevane elu õppija, avastaja, tervendaja, kunstnik, visionäär ning looja.

Kristina Paśkevicius
Olen ruumi looja ja hoidja. Kolme lapse ema. Tegelen igapäevaselt Tantsurännakute, Tantratantsu, higitelgi tseremooniate, naiste- ja meeste väeringide, retriitide loomise ja juhendamisega, kehatöö, personaalse nõustamise ja loodusteraapiaga.
Lõpetasin 1996a. Tallinna Pedagoogilise Ülikooli tantsujuhi ja koreograafina. Olen Von Krahli Teatri asutajaliige. Olen Tantsurännaku üks loojaid ja õpetajaid Eestis. Sekspositiivsuse pooldaja.
Minu suurimad mõjutajad elus on olnud Loodus, Teater, Tants, Tantra, Shaolin, Taiji, Butoh, Aroomteraapia, Refleksoloogia, Homöopaatia, Reiki, Šamanism, Lapsed, Mehed, Naised ja Vaikus…
Minu südame asi on õnnelik olla! Mis mind teeb õnnelikuks? Rahu, ilu, koostöö, loomine, oma südame hääle kuulamine, kontakt iseenda ja ümbritsevaga, ühes hingamine teiste inimestega, loodus ja päris kindlasti teeb mind õnnelikuks tantsimine. Ma elan ja hingan läbi tantsu. Just läbi tantsu tunnetan ma kohalolu ning kontakti oma tõelise olemusega. Minu suurim õpetaja on müstiline Elu ise. Elult olen õppinud, et igaühel meist on oma unikaalne tants ja sisemine rütm, nagu ka aastaaegadel, loodusel, elementidel, tähtedel. Neid rütme tunnetades ja mõistes saame koos maailmaga voolama hakata toetaval, kaunil ja südantsoojendaval moel.
Tunnen, et armastan ja hoolin.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL