MENÜÜ

OM Naiste jooga ja väeretriit – maagiline naine

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 14.06.2019 14:00
location_on Kandimaa talu, Kategooria: Heaolu

Armas NAINE!

OM Retriit Saaremaal: MAAGILINE NAINE – naiste väeretriit
AEG: 14-16.juuni 2019
Kutsun sind oma Saaremaa paradiisi, Kandimaa tallu, puhta looduse keskele.
Saame kogeda naiseks olemise väge sügavamal tasandil. Meil on aega, et luua ühendus iseenda peidetud emotsioonidega, kogeda need läbi ,vabastada ja puhastuda. Uue ruumi täidame võimsa väega mida toetame vibratsiooni tõstvate praktikatega ja lihtsalt loodusega kontaktis olemisega. Ja et kõik liiga spirituaalseks ei läheks, saab meil olema ka palju nalja ja naeru, nautimist ja minna laskmist. Oleme meed kes me oleme! OM!

Kasutame tantristlikke ja taoistlikke hingamise, liikumise ja meditatsiooni tehnikaid. Yin joogat ja kundalini joogat. Vabastavat hingamist ja holistilisi rännakuid. Tantsulist meditatsiooni, kontakt-tantsu ja OSHO erinevaid praktikaid. Kogu retriidi sisu saab olema ülimalt põnev ja vaheldusrikas

Koguneme 14.06 kell 18.00 ja lõpetame 16.06 kell 15.00
Tasakaalupanus 195€ ( sisaldab kõike: taimetoit 3x päevas, jooga, ööbimine, saun, bassein, muud tegevused ) Ei sisalda transporti Saaremaale. Saan korraldada autode jagamist.
Registreerimine ja küsimused: katrin.kivi.disain@gmail.com

Oled südamest oodatud!
Armastusega,
Katrin

Minust: Oman rahvusvahelist sertifikaati Yin joogas ja Kundalini joogas . Joogatunde olen juhendanud alates 2012 aastast ja läbi viinud naiste väelaagreid alates 2012 aastast. Korraldan tantsurännakuid ja kakaotseremooniaid. Tantrapraktikatega ning naiselikkuse teemadega olen tegelenud sügavuti 5 aastat. 2018 sügisest õpin ka Holistika Instituudis regressiooniterapeudiks.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL