MENÜÜ

Parasummer

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Esmaspäev, 16.07.2018
location_on Saaremaa, Kategooria: Muu

Parasummer – Baltimaade suurim langevarjulaager toimub juba 19. korda vahemikus 14. – 22. juuli 2018 Saaremaal Kuressaares. Ilus merevaade, avalik liivarannale maandumine sadade inimeste ees ning hulganisti vahvaid hüppeid on Parasummeri märksõnadeks. Kohal on maailmatasemel treenerid ning kaks kõrget hüppelennukit!

Kui oled lennundushuviline või plaanid just sel suvel teha oma esimese langevarjuhüppe, siis oled oodatud Parasummerile. Kuressaare lennuväli on 14.-22. juulil kõigile huvilistele avatud. Sissepääs pealtvaatajatele on tasuta! Tule vaata, pildista või filmi langevarjurite põnevaid maandumisi ja kui julged, siis proovi ise ka vabalangemine ära! Kohapeal töötab kohvik ja avatud on batuudiga lasteala.

Kogenud langevarjureid ootame kohale 14. juulil alates 10.00, kui algab varustuse kontroll ning registreerimise kinnitamine. Hüppama hakkame 14.juulil kell 12.00.

Parasummeri raames toimub demonstratsioonmaandumine Raiekivi säärele. Palju põnevust ja adrenaliini saab õhus olema! Pealtvaatamine on tasuta, nii et tule kohale!

Randa maandumine on planeeritud laupäeval 14. juulil ning pühapäeval 15. juulil kell 15.00.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL