MENÜÜ

Perega kinno „Hotell Transilvaania 3″ Apollo Kino Saaremaal

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 07.07.2018
location_on Apollo Kino, Kategooria: Kino

Tule laupäeval, 7. juulil kl 11.00 Perega kinno! Koos vaatame filmi “Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus” 2D, eesti keeles

Kohapeal on kavas erinevad vahvad tegevused, magusad üllatused ja põnev auhinnaloos! Kõikidele lapsepileti ostjatele kaasa tasuta filmitops + mänguasi.

Ürituse algus kl 11.00
Filmi algus kl 12.00

Piletid on müügil Apollo Kino kodulehel bit.ly/Peregakinno ja Apollo Kino mobiilirakenduses.

Sony Picturesi animafilmis “Hotell Transilvaania 3” läheb kõigi lemmikkoletiste perekond luksuslikule koletiste kruiisilaevale puhkama, et Drac saaks pideva hotellikülastajate eest hoolitsemise asemel isegi suve nautida. Dracula kamp lõbutseb laevapardal – mängitakse koletiste võrkpalli, käiakse eksootilistel ekskursioonidel ja päevitatakse kuuvalgel. Kuid unelmate puhkusest saab õudusunenägu, kui Mavis taipab, et Drac on laeva salapärasesse kaptenisse Erickasse armunud. Viimasel on aga ohtlik saladus, mis võib kõik koletised maamunalt pühkida.

Eesti keeles panevad tegelaskujud kõnelema sellised nimed nagu Ott Sepp (Dracula), Märt Avandi (Nähtamatu mees), Herman Avandi (Dennis), Pääru Oja (Johnny), Taavi Eelmaa (Wayne), Tiit Sukk (Frank), Maire Aunaste (Eunice), Marilyn Jurman (Mavis), Tarvo Krall (Murray) ja veel paljud teised!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL