MENÜÜ

Perega kinno „Imelised 2″ Apollo Kino Saaremaal

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 04.08.2018 11:00
location_on Apollo Kino, Kategooria: Kino

Tule laupäeval, 4. augustil kl 11.00 Perega kinno! Koos vaatame filmi “Imelised 2” 2D, eesti keeles

Kohapeal on kavas erinevad vahvad tegevused, magusad üllatused ja põnev auhinnaloos! Kõikidele lapsepileti ostjatele kaasa tasuta filmitops + mänguasi.

Ürituse algus kl 11.00
Filmi algus kl 12.00

Piletid on müügil Apollo Kino kodulehel ja Apollo Kino mobiilirakenduses.

Uues animafilmis “Imelised 2” saab Helen ülesandeks taastada superkangelaste hea maine, aga Bob peab samal ajal sooritama kangelastegusid kodurindel koos Mimoosi, Välgu ja väikese Jussikesega, kelle supervõimed alles hakkavad avalduma. Nende elud paisatakse aga tasakaalust välja, kui välja ilmub uus kurikael, kelle geniaalne ja ohtlik plaan seab nad kõik ohtu. Kuid perekond Parr ei kavatsegi selle väljakutse eest peitu pugeda, sest on neile ju abiks ka nende hea semu Külmar. See muudabki selle perekonna niivõrd Imeliseks.

Imelised sätivad oma pereasju ning võitlevad turvalisema maailma nimel selgi korral puhtas eesti keeles ning tegelaskujudele on oma hääled andnud Peeter Tammearu, Evelin Võigemast, Marko Matvere, Merit Männiste, Otto-Samuel Kahar, Elisabet Reinsalu, Saskia Savitski, Rain Simmul, Märten Männiste, Piret Krumm, Anne Paluver, Sergo Vares, Maria Klenskaja, Lauri Saatpalu, Raimo Pass, Tanel Saar, Margus Tabor ja paljud teised.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL