MENÜÜ

Perega kinno “Peeter Pikk-kõrv”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 24.03.2018
location_on Apollo Kino, Kategooria: Kino

Tule laupäeval, 24. märtsil perega kinno! Perepäeval vaatame koos filmi “Peeter Pikk-kõrv” (2D, eesti keeles). Kohapeal on kavas erinevad vahvad tegevused.

Perega kinno eriseansi piletid on müügil Apollo Kino kodulehel http://bit.ly/peregakinno ja Apollo Kino mobiilirakenduses.

FILMIST:
Põlvkondi lugejaid võlunud üleannetu ja seiklusjanuline kangelane Peeter Pikk-kõrv on sel korral peaosatäitja omaenda särtsakas tänapäevases komöödias. Peetri vaen hr McGregoriga (Domnhall Gleeson) jõuab filmis uuele tasemele, kui nad asuvad konkureerima naabermajas elava südamliku loomaarmastaja (Rose Byrne) tunnete pärast.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Mikk Jürjens (Peeter), Inga Salurand (Bea), Taavi Tõnisson (Thomas), Taavi Teplenkov (Benjamin), Elisabet Reinsalu (Tupsuke), Inga Lunge (Nupsuke), Saara Kadak (Tuttsaba). Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Orbital Vox. Dublaažirešissöör on Erki Aule, dublaažiprodutsent Jette Karmin, helirežissöör Markku Tiidumaa ja tõlkija Mihkel Mõisnik.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL