MENÜÜ

Perehommik lauamängudega

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 26.01.2019 11:00
location_on Rahva Raamat, Kategooria: Muu

Ootame kõiki mänguhuvilisi laupäeval, 26. jaanuaril kell 11.00 Kuresaare Rahva Raamatusse põnevale lauamängudele pühendatud perehommikule!

Ühine lauamängude mängimine muudab ühised ajaveetmised põnevaks ja lustlikuks, aitab pereliikmeid paremini tundma õppida ja kvaliteetselt aega veeta. Sedakorda vaatame ja õpime mängulise perehommiku raames koos perekond Kasinaga ühiselt põnevat lazuurmosaiigi lauamängu ​Azul!

Mauride poolt leiutatud lazuurmosaiik (algselt sini-valged kahhelplaadid) sai portugallaste seas populaarseks pärast seda, kui kuningas Manuel I külastas Lõuna-Hispaanias asuvat Alhambrat ning oli rabatud kohalike meistrite oskustest. Hinnates kõrgelt mauride keraamikat, käskis ta koheselt kaunistada ka enda palee Portugalis sarnaste plaatidega. Mängu eesmärgiks on koguda mängu lõpuks enim punkte. Mäng lõppeb pärast vooru, kus vähemalt üks mängija on seinale kandnud 5-st järjestikusest mosaiigitükist rea.

Mängulise perehommiku raames lükkame käima ka loosiratta, mille abil üks õnnelik perehommiku osaleja endale Azul lauamängu võidab!

Kõik mängud on samal päeval 10% soodsama hinnaga!

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL