MENÜÜ

Piidivabrik x Tjuun In

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 12.10.2018 23:00
location_on Kuressaare Sadamaait, Kategooria: Uncategorized

Kuressaare üks vanemaid merevaatega dolomiitkuure, mida on täitnud nii auruveski, nahavabriku kui ka laohoone rütmid, muutub kahel järjestikkusel sügisõhtul parajaks peohooneks. Selle tantsukiriku kaelakallutavalt kõrged laed ja põlvenõksu paluv puitpõrand ootab nautima köiki elektroonilist tantsumuusikat ja silmailu sallivaid sõpru.

Elavdame Kuressaare trammi ja bassiliiklust ning sisustame esimese tummise öö legendaarsete d’n’b saadikute tagaistmel. Tjuun In on tantsusaale täitnud ja Raadio 2 lainetel võnkunud juba peaaegu 20 aastat. Nüüd, esimest korda maailmas, on kaader Kuressaares.
Teisel öö puhub piit Orissaare küttekeskusest ning ruum täitub 4×4 muusika vinest. Kohalikud rütmimeistrid ehk Piidvabriku poisid ja tüdrukud.

Esimene õhtu l 12.10 Reede

TJUUN IN
Qba
To-Sha
L.Eazy

Teine õhtu l 13.10 Laupäev

PIIDIVABRIK
Paap
Silvestech
Nora Von B
Taavet Bristol

Ruumid täituvad Kuressaare visuaalse kunsti meistrite töödega ning tantsuplatsi vaadet ehib elav videoprojektsioon.

Art by Kontrast crew
VJ Priit Teng & Madis Vaher
Poster by Andreas Aru

Samal ajal toimub 51. Saaremaa Rally, seega olge kurvides ettevaatlikud. Kiiver on soovituslik. Aga dont worry! Meil on toiletid, baar, turvad, tobi, garderoob ja pigem 18+ Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi ning valida kliente ehk täiesti mälus mürsikuid me uksest sisse ei lase, välja saab küll.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL