MENÜÜ

Piljardi Trennid lastele

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 02.12.2018 11:00
location_on Rüütli SPA piljardisaal, Kategooria: Lastele

Piljardimängija Raimond Vatko asus õppima treeneriks (tase 3) ja sellega seoses plaanib ta Kuressaares alustada laste trennidega, mis on eelkõige mõeldud 9-12 aastastele lastele (poisid ja tüdrukud).

Raimond Vatko sõnul tehakse trennis palju praktikat, räägitakse erinevatest löögitehnikatest, mängitakse piljardit, korraldatakse erinevaid võistlusi ning parimatel on võimalik osaleda koolinoorte meistrivõistlustel Tallinnas.

“Eesmärgiks on kasvatada noortes huvi piljardi mängimise vastu, tutvuda reeglitega ja pakkuda vaheldust,” rääkis Raimond Vatko, lisades, et piljardi puhul on tegemist mõttespordiga.

“Tugevusteks on distsipliin, keskendumisoskus ja -võime ning sportlase füüsiline vorm. Arvutis või nutiseadmes võib tunduda, et piljard on lihtne spordiala, kuid seda see kindlasti ei ole. Piljardi mängimisel tulevad kasuks teadmised matemaatikast ja füüsikast, kus on omal kohal loogika, ruumiline mõtlemine ning objektide liikumine.”

Esialgse plaani kohaselt toimub trenn kord nädalas SPA hotellis Meri või Rüütli. Täpsed ajad pannakse paika tulenevalt huviliste soovidest. Esialgu on plaan trenne korraldada maikuu keskpaigani. Hetkel on trenni võimalik võtta vaid 4-8 noort piljardisportlast. Hetkel on registreerinud 3 õpilast.

Esimene trenn on planeeritud 2. detsembrile kell 11 Rüütli SPA piljardisaalis.

Huvi korral saab oma soovist teada anda e-posti teel https://www.facebook.com/groups/834178583335485/ (Piljardi trennid Kuressaares)

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL