MENÜÜ

Pirjo Jonas ja German Gholami „Laulud öös”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 02.08.2018 19:00
location_on Arensburg Boutique Hotel & Spa, Kategooria: Kontsert

Ooperilaulja Pirjo Jonas ja Hispaania tenor German Gholami annavad augustis koos neli glamuurset kontserti „Laulud öös”. Neid saadab hinnatud Vanemuise keelpillikvartett “Con-taktid”.

German on Eestis elanud juba üle viie aasta ja löönud kaasa mitmetes Vanemuise etendustes, teiste seas ka „Hüljatud”, samuti on ta laulnud nt „Rigoletto” ooperis Šotimaal ja ooperis „Traviata”. Lisaks on ta olnud Hispaania ansambli Les Bohemes liige. Pirjo Jonas on andekas ooperisolist, kes on Vanemuises teinud kaasa näiteks muusikalises põnevikus „Sweeney Todd” ning etendustes „Viini veri”, „Carmen” jpt. Veel on ta eestlastele tuntud teleekraanilt.

Kontserdil tulevad esitusele laulud mitmetest tuntud muusikalidest ja operettidest, kõlavad lood nagu „Kerjuse laul”, „Öökuninganna”, „Oleksin ma rikas”, „O Sole Mio”, „Cupido musi-aaria”. Duona lauldakse laule „Viiuldaja katusel”, „Barcelona”, „Time to say goodbye” jpt tuntuid palu. Nendele ajatutele lugudele annab uudse kõla “Con-taktid” keelpillikvartett, täiendades kava oma professionaalsuse ja ainulaadsete seadetega. Lisaks kaasatakse kontsertidel ka publikut, et muuta kuulajate õhtu meeleolukamaks ja meeldejäävamaks!

Vanemuise keelpillikvartett „Con-taktid”:
Kristel Eeroja-Põldoja – I viiul
Kristiina Birk – II viiul
Anneliis Lindre – vioola
Marina Peleševa – tšello

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee

Iste- ja lauakohtade broneerimine telefonil +372 45 24 707

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL