MENÜÜ

Põhja ja Lõuna loodusrahvaste pööripäeva rituaalid

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 24.06.2017
location_on Lause Puhketalu, Kategooria: Muu

Meie esivanemate nägemus maailmatervikust sarnaneb põlisameeriklaste ja teiste loodusrahvaste omaga ning ühiskonna tasandil on nende tähtsaim kingitus oskus luua rahu, küllust, turvalisust, õitsengut, kaitset ja täiuslikku tasakaalu koostöös looduskeskkonnaga. Nende sõnum on, et ainult Maale toetudes ning loodust ja Maad ennast austades ja väärtustades saavad inimesed elada vabade ja õnnelikena ning jõuda vaimse eneseteostuseni.

Me oleme kõik need tavad ja uskumused ära unustanud ja need on meilt välja juuritud, aga indiaanlased elavad ja on kooskõlas loodusega tänapäevani.
Neid iidseid kombeid, tavasid ja pühasid rituaale tutvustab meile Claudio Lõuna-Ameerikast, Tšiilist Mapuche hõimust. Meil on tugev seos ja seotus loodusega, aga on veel palju õppida! On aeg ärgata ja taas uskuda millessegi nii pühasse, kui seda on loodus ja emake Maa. NEID TULEB HOIDA JA ARMASTADA! Meil loodusrahvastel ja loodusinimestel on palju ühiseid jooni ja ka täiesti erinevaid! Nüüd on aeg neid teadmisi jagada, et saaksime üksteiselt õppida
Tulge osa saama erinevatest Põhja ja Lõuna loodusrahva põimunud riitustest, rituaalidest, tavadest kommetest, et tähistada pööripäeva!
OLETE VÄGA OODATUD!
Kaasa oma piknikukorv ja midagi (näit. söödavat) ohverdamiseks!

Kohapeal: võimalus ööbida ja saunatada!
Ööbimine: 25€/in koos hommikusöögiga, (laps 12€)

Eelregistreerimine ja info: helerpold@gmail.com või Tel: 53608074

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL