MENÜÜ

Prantsuse Dzässivirtuoosid – The Space Travellers

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 11.03.2018
location_on Kuressaare Kultuurikeskus, Kategooria: Kontsert

Ansamblis The Space Travellers viivad laulja Claudia Solal, tšellist Didier Petit ja löökpillimängija Philippe Foch meid rändama galaktika äärealadele ja linnutee sügavustesse. See Prantsusmaa juurtega jazz on inspiratsiooni saanud kosmoseteadusest – inimkonna plaanist taas Kuud külastada ja esimestest sammudest Marsil. Unistuslik muusikaline universum vormub Claudia Solali soojast häälest, instrumentide inspireerivast helikeelest ja trio erilistest kompositsioonidest. Kosmoserändurite muusika ootab avastamist nagu uued planeedidki.

Nüüdisaegsetel kirjanikel Sabine Macheril, Charles Pennequinil, Karin Serresil, Eric Pessanil, Coline Pierréil, Mariette Navarrol ja Olivier Bleysil paluti anda oma panus kosmose teemalise loo näol. Nad asusid kujutlema ja kirjutama pisikesest robotist Philaest, esimestest loomadest kosmoses, esimesest salajasest kosmosereisist, varjutustest ja eksoplaneetidest…

Repertuaari kuuluvad ka versioonid teostest „Kontakt” (autor: Serge Gainsbourg) mida esitas originaalis Birgitte Bardot ja „What a Wonderful World” (autorid: Bob Thiele ja George David Weiss) mis kõlas originaalis Louis Armstrongi esituses.

Koosseis:
Claudia Solal – vokaal
Didier Petit – tšello
Philippe Foch – löökpillid

Kell 18:00

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL