MENÜÜ

“Rännak rõõmu allikale” Robert Jürjendal ja Jaan Tammsalu

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 20.03.2018
location_on Kuressaare Kultuurikeskus, Kategooria: Kontsert

Kontserdikava „Rännak rõõmu allikale” pakub kuulamiseks minimalistlikku ja sugestiivset heliloomingut. Robert Jürjendali tegevus rohkem kui kolmekümne loominguaasta vältel on olnud erakordselt mitmekesine. Ta on salvestanud palju heliplaate, kirjutanud filmi- ja teatrimuusikat, loomingut eri ansamblikoosseisudele jpm. Robert Jürjendali loomingu tuumiku moodustavad elektroakustilised teosed kitarridele. loominguga on ilmund kolm sooloplaati „Rõõmu allikas“, „Valguse palsam“ ja „Lihtminevik“, viimane jõudis ka kultuur.err.ee aasta plaadi küsitluses tipp-50 plaadi hulka. Lisaks värskelt valminud kompositsioonidele tulevad ettekandele seaded Robert Jürjendali sooloalbumitelt.

Jaan Tammsalu esitab kontserdikavas „Rännak rõõmu allikale” oma mõtteid ja mõtisklusi, mis põimuvad minimalistliku ja sugestiivse heliloomingu vahele.

JAAN TAMMSALU on EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja ja Tallinna praost. Erialalt ehitustehnik ja teoloog. Pereraadios saatesarja MÕTTELÕNGAD ning kuulajate ühe oodatuma eetriaja igapäevaste vaimulike mõtiskluste autor.

Kell 19:00. Pilet 6/8€

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL