MENÜÜ

Saaremaa – Digitaalne raamatupidamine ja asjaajamine

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 14.06.2019 10:30
location_on GOSPA / Georg Ots Spa hotell Tori 2, 93810 Kuressaare, Kategooria: Koolitus

Hea sõna levib! Palju positiivset tagasisidet saanud koolitus nüüd ka Kuressaares!

“Niivõrd entusiastlikke koolitajaid pole olnud ammugi võimalik näha-kuulda. Nüüd on see olnud ja tegi meele ütlemata rõõmsaks.”

Millist lisaväärtust paberimajandusest vabanemi sulle annab? Räägime digitaalsest asjaajamisest täna ja tulevikus. Millises arengufaasis on täna Eesti raamatupidamine ja kuhu liigume? Mida paberivaba raamatupidamine Sulle otseselt annab ja millised eeldused peavad olema nii riigi kui ka enda poolt täidetud, et paberivaba raamatupidamisega alustada. Millised riskid võivad kaasneda digitaliseerudes, kuidas nendega arvestada ja kuidas automatiseeritusest tulenev töö efektiivsuse kasv sind mõjutab ning mis on selle kasvatamise peamised tegurid.

Viime end kurssi erinevate digiallkirjastamise võimalustega, nende plusside ja miinustega. Miks pankade koodikaardid on minevik? PIN-koodivabad allkirjastamisvõimalused.

01.07.2019 hakkab kehtima uus RPS muudatus. Vastavalt sellele tuleb avalikule sektorile arveid saata ainult e-arvetes ehk masinloetavates arvetes läbi operaatori. Vaatame riigi poolt tasuta loodud e-arveldaja keskkonda, kuidas seadistada, arveid koostada ja saata avalikule sektorile ning vaatame, kui kiiresti ja kuidas see avaliku sektori asutusele kohale jõuab.

ESINEJAD
Ulvi Tallo, tegevjuht – Grow Finance OÜ
Aime Roosioja, Türi Vallalalitsuse finantsjuht ja ERK nõukoja liige

AJAKAVA:
10.30-11.00 Registreerumine ja kohvi/tee
11.00-11.45 Raamatupidamise arengusuunad ja digitaalne identiteet
Räägime globaalsetest ja kohalikest arengutest raamatupidamise vallas. Millises arengufaasis on täna Eesti raamatupidamine ja kuhu liigume? Mis on paberivaba raamatupidamise eelised? Mida peaks raamatupidaja tegema, et püsida rajal.
11.45-12.30 Raamatupidamise digitaalseerimine. Kuidas seda ikka teha?
Kuidas kolida paber pilve, et säästa paberikulusid ja loodust? Millised eeldused peavad olema täidetud, et paberivaba raamatupidamisega alustada. Mis on kõige suuremateks takistusteks ja kuidas seda ületada? Allkirjastamise erinevad võimalused. Panga väljavõtete digitaliseerimine ja automaatne kajastamine. Arvete digitaalne saatmine ja vastuvõtmine. Digitaliseerimise ohud.
12.30-13.15 LÕUNA
13.15-14.00 E-arvetele üleminek, kuidas ja mis muutub alates 01.07.2019? Õpituba, abiks ka kõige tõrksamatele! Vaatame kuidas e-arveldajast arveid saata ja kuidas need jõuavad teisele poole kätte (Omnivale näitel).
14.00-14.45 Õpituba jätkub

Osalustasu:
Soodushind kuni 24.mai 2019 ERK liikmele 69€/Mitteliige 89€
Alates 24.maist 2019 hind ERK liikmele 89€ /Mitteliige 109€

Teabepäevale registreerumine kestab 11.juunini 2019
____________________________________________________

ERK jätab endale õiguse teha teabepäevas muudatusi.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL