MENÜÜ

Saaremaa Hingefestival 2018

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 08.07.2018
location_on Loode turismitalu, Kategooria: Festival

Kallis hing,
oled südamest kutsutud:

kogema maagiat
tähistama elu ja Sinu kogemust siin
pühitsema oma südamesoove
kohtuma hõimuga
avastama iseenda hingeosakesi

Loome turvalise ruumi, kus valitseb usaldus ja koosloomise rõõm.
Kulgeme läbi erinevate kogemuslike töötubade ja teraapiate.
Avame eneses teadlikult neid uksi, mis soovivad avaneda.
Laseme kergusega vabaks kõik, mis meid enam ei teeni.

Kutsume teid sel korral Saaremaa looderannikule, Tagamõisa poolsaarele; maagilisse kohta, kuhu muidu ehk naljalt ei satukski. Seal puisniitude ja kadakate vahel asub kaunis avar väli, mille keskel on Loode talu. Loode talu saab olema meie ühise loome keskpunkt. Traditsioonilist hõngu kandev talukoht pakub meile mõnusat olemist rookatusega palkmajades, avar õueruum lubab väljendada end vabalt ning luua mõnusa telkimisala veidi festivalihõigetest eemale metsaserva. Suurt põhiväärtust loovad kolm sauna, millest üks on vana ja tark suitsusaun. Lõkkekoht on avar ring, kuhu ümber me kõik kergusega ära mahume.
Loode talust 4 km kaugusel asub meri ja mõnus pehme liivarand.
Loode talust 2 km kaugusel asub maagiline metsajärv, kus end haldja kombel saab värskendamas käia.

Talu peremehel on kodus kaks suurt Gongi ja ta pakub hea meelega meile tervendavaid Gongi vibratsioone.

Tutvustame meie seekordseid töötubasid ja ühisringe ning nende läbiviijaid. See nimekiri on veel täienemisel. Samuti on tulemas jooksvalt siia lehele sügavamad tutvustused iga looja ja tegevuse kohta. Hoidkem siis huvi korral silm peal.

– ÜHISLAULURING. Rändaja Indrek Tammoja läbiviimisel Trabalho ehk puhas lauluvägi koos laulmisest. Avame läbi lauluhelina südamed ning häälestame end kohe festivali alguses ühele lainele.

– KONTSERT-RÄNNAK JA HÄÄLE AVAMISE TÖÖTUBA. Triinu Taul toob meieni ürgse väega kontsert-rännaku “Unistustest elujõuni” ja töötoa hääle avamisest – meie hääle erinevatest kõlavärvidest ning sissejuhatuse ülemhelidesse.

– TAIMETARKUSE LOENG. Irje Karjus ehk Metsamoor jagab meiega taimetarkusi, õpetab meid tundma Eesti looduses kasvavaid ravimtaimi ning kuidas nendega ka hingetasandil ravitseda.

– LÕUNA-AMEERIKA TARKUSED & LAULUD. Claudio (Chile, Andide mäestik) toob meieni juturingi Lõuna-Ameerika iidsetest traditsioonidest ja vahele laulab tervendavaid laule šamaanitrummil.

– KRISTALLIVÄERING. Kadri Helene ja Fred Palgunov ehk Twinflame Design toovad tervendust läbi kristalliväeringi, kus pühitseda saab uut ja vabaks lasta vana. Nende looming ehk kristallidest väeehted on saadaval terve festivali vältel.

– HELIRÄNNAK. Andri Afanasjev ja Ilona Maria Abiline ehk Helirännak x Sound Journey kutsuvad helirännakule, kasutades šamaanitrumme, häält, joigumist, kõristeid ja kellasid.

– STRING ART MANDALA VALMISTAMINE. Roman Orusaar ehk Mustrimaag kutsub tegema uv-aktiivset String-Art mandalat. See on huvitav ja kaunis loomingutöö, milles peegelduvad meie endi sisemustrid.

– KONTAKTIMPROVISATSIOONI TÖÖTUBA. Helena Kübar toob meieni mängulise töötoa, kus liikudes tunde kohaselt ja hoides kontakti ümbritsevate inimestega moodustub kogemuslik tants läbi puudutuse ja usalduse.

– LOODUSKOSMEETIKA VALMISTAMINE. Heler Põld ehk Maagilised Loodushinged toob meieni võimaluse valmistada ise looduskosmeetikat ning seda Saaremaisest kadakast, tudraõlist ja muudest kohalikest toorainetest.

– ASHTANGA JOOGA. Kerli Adov ehk SaareYoga toob meieni hommikused energilised ashtanga jooga seeriad.

– ŠAMANISTLIK JOOGA. Juhendab imeline Annika Sauga.

– ANSAMBEL SÜDAMERÜTMID ehk Helena, Agne, Jürgen & Tanel tulevad festivali rikastama südamest tulnud muusikaga.

– INSPIREERIV MAALIMINE. Maari Soekov kingib meile võimaluse avada loovust ja saada uut inspiratsiooni läbi maalimise.

– AVARDAV KUNST. Belliisi Seenemaa kombineerib kunsti ja mitmesugused transformatiivsed tehnikad, viies meid kombineeritud rännakule.

– DIDGERIDOO ÕPITUBA. Indrek Nõgu on iseõppinud didgeridoo mängija, kes kõigi huvilistega jagab seda kirge ja tehnikat.

– BIOENERGEETIKA JA -SENSOORIKA TÖÖTUBA. Remo Eerma kutsub meid kogema iseend ja ümbritsevat läbi taju, tunnetuse, tahte ja tähelepanu valdamise abil. Töötuba koosneb teooriast ning seejärel üksi- ja paarisharjutustest.

– MEESTE VÄERING on turvaline ja hoitud ring meestele, kus üheskoos mehelikku tarkust saab jagada ja seeläbi kasvada.

– NAISTE VÄERING on hoitud ring naistele, kus üheskoos jagada õdede tarkust ja selle läbi väestada naiseks olemise voolamist.

– Pärast meeste- ja naisteringi toimub energiate kohtumine, kokkutoomine. Tantsime, tähistame, täname.

– MASSAAŽ KUI MEDITATSIOON. Õlimassaaži töötuba, kus Mirjam Hakkaja jagab võimsaid ja praktilisi tehnikaid, kuidas lõõgastavat heaolu tuua meie kehadesse.

– PERMAKULTUUR & ELUST VAIMUSTUMINE. Loeng, kus Marian Hiire räägib permakultuurist ning vaimustab ja inspireerib ära tundma kooskõla looduse ja inimese vahel.

– METSAKÕNE. Indrek Vainu räägib metsadest ja loodusest. Sellest, mis Eesti metsadega praegusel hetkel toimub ja kuidas me loodusele abiks saame olla.

– REGILAULURING. Anna-Liisa Liiskmaa toob meid pärimuskultuuri juurde, kus üheskoos regi laulmisel on alati olnud koht. Regi laulmine muudab meie teadvuseseisundit ning on tugevasti meie juurtega seotud.

– EKSTAATILINE HÕIMU TANTSUPIDU, kus muusika loob Denis Vinogradov Tervendavate Helide Keskusest. Ekstaatilisele tantsule järgneb gongi meditatsioon.

– VABA LAVA, kuhu on oodatud kõik jagama oma loomingut, olgu selleks siis laul, luuletus või lihtsalt mõni mõttetera. Eriti soovituslik on see nendele, kellel esinemise ees hirm on. Saame üheskoos hoitud ruumis sellest üle. 🙂

– Üritust pildistab ja jäädvustab maagiline fotograaf Ruudu Rahumaru. (http://www.ruudurahumaru.ee/)

Ka sel korral saab olema festivalil Tervenemise ala, kus saab tervendavaid teraapiaid jagada või vastu võtta. Muuhulgas saab laadida end massaaži ja reikiga.

Söök saab olema taimne, värske ja nii palju kui võimalik kohalik.
Toetame kohalikke väiketootjaid ning naudime elujõudu, mis värske toiduga meieni jõuab.
Päeva jooksul saab olema 3 toidukorda ning vahepeal pakume ka maitsvaid snäkke ja puuvilju.

!Üritus on meelemürgivaba!

Armas hing, alustame üritusega juba neljapäeval ning loodame, et saad seada end tulema pikaks nädalavahetuseks, et kogu protsessist osa võtta. Usume, et täiskogemus on kõige efektiivsem ning avaldab kuhjaga head mõju.
Kui keegi tõesti nii pikalt olla ei saa, siis kirjutage. Oleme avatud lahendustele.

Energiavahetus nelja päeva, kõigi töötubade ja kõigi söögikordade ja vahepalade eest on 111€.

Pileteid saab soetada eelmüügist kirjutades meile hingefestival@gmail.com.

Neile, kes soovivad magada õdusas toas ning pehmes voodis pakume seda võimalust. Energiavahetus kolme öö eest on 30€.
Magamiskohti siseruumides on kokku 40 ringis, kiirematele soovijatele jagub.
Telkida saab samuti.
Telkimise eest juurde ei pea maksma.

Olge terved, hoitud, külluses ja rõõmus.
Armastust ja valgust igasse hetke!
Kohtumiseni suvel Saaremaal!
Ahou!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL