MENÜÜ

Saaremaa Kaubamaja on pulmalainel!

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 15.07.2017
location_on , Kategooria: Muu

Terve juuli kuu on Saaremaa Kaubamaja pulmalainel, kohal on oma parimate pulmakleitidega Piret Puppart, Marimo Fashion ja Nymf. Uhked ülikonnad on asjatundjad välja valinud ka peigmeestele.
Pulmatorte näitavad Avella tordibutiik ja Vanalinna Kohvik.

Imelised pruudikimbud ja lilleseaded teevad Kristiina Lillepood, Ferrumi Lillepood, Gairi Pruuli Lillekoda ja Tiia Salong. Peopärl katab viimse detailini läbimõeldud, silmipimestavad pulmalauad Kodumaailmas.

Eripakkumistega tulevad välja erinevad majutuskohad ja restoranid – Grand Rose Spa, Arensburg Boutique Hotel & SPA, Ekesparre Boutique Hotel, Meedla Koda, Saaremaa Veski, GO SPA, Resoran MO, KuKuu restoran.

Kulminatsiooniks on laupäev, 15.juuli, mil on kohal Saaremaa pulmaisa Meelis Juhandi, kes tutvustab pulmadega seonduvaid traditsioone ja jutustab vahvaid pulmalugusid. Nagu igas pulmas nii ka meil on olemas pulma muusikud – vennad Ränk´id. Kui Sul on plaanis pulmad, endale, õele, emale, sõbrannale, vennale, lapselapsele või naabrimehele, siis tule kohale, leiad kindlasti inspiratsiooni. Kell 10:00-16:00.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL