MENÜÜ

Saaremaa Sallivuspäev 2018

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 05.09.2018 09:30
location_on Kuressaare Gümnaasium, Kategooria: Muu

Hei, Sina!

Kas teadsid, et Statistikaameti 2014. aasta uuringust selgub, et vaid kolmes Euroopa riigis esineb koolikiusamist rohkem kui Eestis? Või et kahe kuu jooksul kannatab kaasõpilaste kiusamist vähemalt korra 41% õpilastest?

Sallivuspäev on osake Eesti Õpilasesinduste Liidu projektist Salliv Kool. Sallivuspäeval on noortel võimalus kuulata kogemuslugusid, ekspertide nõuandeid ja olla osake sallivast ja avatud keskkonnast. Sündmuse tarbeks oleme välja töötanud foorumlauad, kus igal õpilasel on vabadus rääkida oma mõtetest ning aktiivse aruteluga püüame selgitada eri inimeste maailmapilti ja selle abil tõsta sallivust Eesti haridussüsteemis.

Sel aastal on Sallivuspäev jagunenud kahte teemablokki. Esimeses on Sul võimalus kuulata kogemuslugusid ja teises keskendume sellele, kuidas end või oma sõpra emotsionaalselt aidata. Lisaks sisaldab päev endas põnevaid foorumlaudu, noorte endi muusikat ja tantsu, ühistegevusi ja parimat seltskonda!

Registreeru Sallivuspäevale siin: https://goo.gl/forms/4K2OOBCdlGDrRJmm2

Registreerida saad end ühte maakonda, vali see maakond, kus Sa igapäevaselt elad. Lisainfot konkreetse maakonna Sallivuspäeva ja esinejate kohta leiad Salliva Kooli Facebookist või www.sallivkool.ee

Küsimuste korral kontakteeru julgelt Sallivuspäeva koordinaatoriga.

Christina Värno
Salliv Kool Sallivuspäeva koordinaator
christina.varno@opilasliit.ee
5377 6834

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL