MENÜÜ

Segakammerkoor Bonner Vokalensemble kontsert

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 16.10.2018 19:00
location_on Laurentsiuse Kirik, Kategooria: Kontsert

Segakammerkoor Bonner Vokalensemble, dirigent Ulrike Ludewig. Kaasategev Saaremaa Meeskoor SÜM, dirigendid Ester Soe ja Mari Ausmees

Kontsert Laurentiuse kirikus. 16. oktoobril algusega kell 19.00. Sissepääas tasuta!

Bonner Vokalensemble on segakammerkoor Saksamaalt, kelle koosseisu kuulub hetkel 40 aktiivset ja pühendunud lauljat. Professionaalse dirigendi Ulrike Ludewigi käe all esitatakse igal aastal 2-3 kontsertprogrammi. Repertuaar sisaldab nii ilmalikku kui ka vaimulikku koorimuusikat erinevatest ajastutest. Fookuses on a capella muusika, kuid aeg-ajalt esinetakse ka klaveri, oreli või väiksemate instrumentaalansamblite saatel. Bonner Vokaalensemble on Saksamaa Kontsertkooride Liidu liige.

Ulrike Ludewig õppis kooridirigeerimist ja samaaegselt koolimuusikat viiuli peaerilalal Cologne Muusikaülikoolis koos prof. J. Hömbergiga. Meistriklassides osaledes koos F.Berniuse, W.Sfhäeri, F.Woebckeni ja A.Göpfertiga süvendas ta oma õpinguid koorijuhina. Ulrike Ludewig omab aastatepikkust kogemust koorijuhina ja hääleseadjana töötades koos nii asjaarmastajatest kooride kui ka pool-professionaalsete ansamblitega. Hetkel on ta kooride Bonner Vokalenseble ja Kammerchor Bad Neuenahr juhendaja. Lisaks tegeleb ta viiuli, klaveri ja koorijuhtimise õpetamisega.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL