MENÜÜ

SiinMeOleme Muusikanädala workshop: interaktiivne liikumisruum

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 18.07.2018
location_on Kuressaare Edukontor, Kategooria: Muu

Interaktiivne hääle- ja liikumisruum Motion Composeriga lastele ja täiskasvanutele

16.30-17.30 lastele (10 kohta) osaluspanus 5 eurot (väikelapse saatja tasuta!)
18.00-19.00 täiskasvanutele (10 kohta) osaluspanus 10 eurot

Töötoast:

Kuidas kuulda paremini neid kellel polegi häält või kelle hääl on väga vaikne? Kuidas motiveerida keha rohkem liikuma? Kuidas vaid oma enda kehaga luua helisid ja astuda dialoogi? Tule koge põnevat häälemaailma interaktiivses ruumis, kus helideks muutuvad nii hingamine kui silmapilgutus.

Loe töötoas kasutatava interaktiivse tehnika MotionComposeri kohta rohkem siit: http://motioncomposer.de

Rohkem töötoa läbiviijast: Käll Kruusmägi on lõpetanud Kunstiteraapiate bakalaureuse Tallinna Ülikoolis ja täiendanud end kaks aastat muusikateraapia erialal magistris Jyväskylä Ülikoolis, Soomes. Viimased neli aastat on ta töötanud rehabilitatsiooni tiimis Fertilitase haiglas ja Muusikateraapia Keskuses lastega. Viinud läbi improvisatsiooni ja muusikatunde laste ja noortega Randvere Koolis.
Läbi muusikateraapia töö on Käll avastanud ka põneva interaktiivse tehnoloogia maailma, mis on aidanud ka väga piiratud liikumise ja vokaalse eneseväljendusega lastel endid põnevas ja stimuleerivas keskkonnas avastada ja avada.
Niisamuti on Käll hetkel seotud mitmeaastase Erasmus+ projektiga, kus toetab tavakooli õpetajaid kasutama klassiruumis erinevaid kunstimeediume.

Käll ootab töötuppa kõiki, kel huvi uute põnevate interaktiivsete muusikaliste keskkondade vastu või kes soovivad juulikuu õhtusse tuua uut helidest pakatavat energiat!

PANE TÄHELE: liikumisruumis ei pea tantsima üksi ja kindlasti ei ole tarvis eelnevaid kogemusi! Pigem on see üks suur uus ja igati põnev elukogemus! Kõik tegevused toimuvad läbi mängu.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL