MENÜÜ

Silja & Heiko UUE Singli Esitluskontsert

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 22.09.2018 19:00
location_on Arensburg Lounge Muusa, Kategooria: Kontsert

AARLASTE SILJA JA HEIKO TEINE SINGEL „TRAADIST SÕRMUS“ ON ILMUNUD

Singel „Traadist sõrmus“ jutustab loo nooruspõlve armastusest. Aeg, mil tunded ja maailm löövad vahel ülepea. Teismeeas on kõik kuidagi suurem ja unistused, armumised, kõik need on nii kaasahaaravad, et vahel kaob reaalsus. Siis teeks tõesti ükskõik mida, et saada kõik, mida hing just parasjagu ihkab. Ja see, mida hing parasjagu ihkab, on pidevas muutumises. Segased ajad, segased lood.

Loo muusika ja sõnade autoriks on taas Silja Vipre ja eks igas loos on natuke autorit ennast samuti sees. „Olin vast ise kõige hullem puberteetik, kes pidevalt kees üle ja armumised käisid ikka ülepeakaela ja nii mõnigi kord kõrgelt valusalt kukkudes. Siis vajus korraks kogu maailm kaela, kuid sama kiirelt, kui südamevalu tuli, see ka kadus. Ilus aeg, täis unistusi, lootust ja põlemist. Nüüdseks on jalad ehk veidi rohkem maa küljes kinni ja paljud unistused ka täitunud, palju unistusi veel ees ja õnneks hinges mässav tuulispask on järele andnud“, selgitab Silja loo tagamaid.
Silja ja Heiko on Saaremaal resideeruvad kauaaegsed muusikutest sõbrad, kes aastaid on koos lava jaganud. Põhiliselt lihtsalt enda rõõmuks, mängides muusikat, mida nad ise kuulavad ja ka omaloomingut. Heiko on pillimänguõpetaja ja Silja laulukirjutaja ka paljudele teistele Eesti muusikutele ja lisaks solist ansamblis Patronus.

Peale pikki aastaid sõprust ja koos musitseerimist valmistuvad nad enda esimese täispika albumi väljaandmiseks ja lisaks lavalaudadele veedetakse üksjagu aega stuudios. Aga see on juba jutt teiseks korraks…

Iste- ja lauakohtade broneerimine telefonil +372 45 24 707

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL