MENÜÜ

Sirkka Nõiakool – kohtumine endaga!

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 28.03.2019 14:00
location_on Nautse, Saaremaa, Estonia, Kategooria: Heaolu

Nõiakool on neile, kellel on aeg oma anded vastu võtta. Läbiviijad: Nõid Sirkka ja Greta. Töötubadega osalevad ka teised tervendajad aga siin teeme rätseplõike, lisame teejuhid siis, kui teame juba grupi dünaamikat!

Sirkka Nõiakoolis osaled eksklusiivses ringis teiste intuitiivsete vabanejatega. Saad hingehaavade diagnostika ja meediumtervendused ning läbid iga päev kaks töötuba nõiapraktikate kohta. Meil on õhtul tants ja trall, sest nõiaelu on lõbus!

Igas inimeses on unikaalne säde ja anded, mis avavad külluse, heaolu, armastuse ja rõõmu. Enamik meist aga tunnetab hoopis puudust, eraldatust, üksindust ja vahel ka viha ning rahulolematust. Peaaegu alati on tegu sellega, et me lihtsalt veel ei tea, kes me oleme ja mida suudame. Mis teeks meid tõesti õnnelikuks ja kuidas meieni jõuaks küllus?

Kahel esimesel päeval tuvastame individuaalselt hingehaavad ja tervendamist vajavad blokid alateadvuses. Teeme meediumtervendused, mille mõju on kiire ja põhjalik. Koos läbime ka keha toetava programmi- et avanemine saaks puhtam ja jõulisem. Nõia või maagi elu juurde kuulub palju argist ja erinevat, meil tuleb ruumi ja energiataset hoida ja keha eest hoolt kanda, sest keha saab vatti, kui transformatsiooniprotsess käib. Me jagame oma kogemusi ja õpime koos end toetama argirituaalidega. Igaüks töötab retriidi käigus välja enda isiklikud toetavad rituaalid. Kolmandal päeval pühitseme tehtut.
Nõiakool on maagilisel Muhu saarel, Nautse külas, luksuslikus Mihkli talus.

Kolmepäevase nõiaretriidi hind on 450 EUR, sisaldades väga kvaliteetset ööbimist ning toitlustamist, tervendusi ja töötubasid, sauna ja pidusööki. Sest nõiaelu on glamuurne, sellega ja kaasneb küllus! Registreerimise järel tuleb tasuda ettemaks 50 EUR.

Registreerimine: https://goo.gl/forms/avof1YRmmBdzbl443
Pikema info eesootava kohta saad e-postiga, kui oled end kirja pannud.

Kooli päevakava:

Hommikujooga või aktiivmeditatsioon
Hommikusöök
Töötoad
Lõuna
Individuaalseansid Sirkka ja Gretaga
Töötoad
Saun ja õhtusöök
Õhtul tantsime maailmamuusika saatel!
Teise päeva õhtut alustame ööriitusega, mis kestab koidikuni. Kui välja magatud, saab koju minna.

Kõik nõiakooli lõpetanud saavad meilt vajadusel järelseansse nõiakooli soodustusega. Meie tahame, et Teie tõesti avanete ja sellest saaks küllusering!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL