MENÜÜ

Sivananda jooga tund Saaremaal

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 16.03.2019 13:00
location_on Muusika talu Sinises Majas, Upal, Saaremaal, Kategooria: Heaolu

Sivananda jooga on klassikaline hatha jooga. Selle süsteemi harjutused on hästi tasakaalustatud: ühes suunas venitusele järgneb alati venitus vastassuunas. Tund koosneb soojendus- ja hingamisharjutustest ning 12 põhiasendist – aasanast, mis toniseerivad lihaseid ja sidekudesid, hoiavad selja ja liigesed painduvana, ergutavad vere- ja toiduringlust ning kogu endokriinsüsteemi talitlust. Tund on sobiv igas vanuses ning füüsilise ettevalmistusega õpilasele. Pärast praktikat tunned ennast puhanud ning energilisena.

Joogatunnile eelneb töötuba, milles tutvustame joogaliku elustiili 5 põhiprintsiipi. Töötoale kohta rohkem infot ja registreerimine siin: https://www.facebook.com/events/560391964480716/?ti=icl

Joogatund toimub Muusika talu Sinises Majas, Upal, Saaremaal.
Soovitan riietuda mugavalt, joogamatid ja pleedid on kohapeal olemas.

Tundi juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud 7-aastase õpetamise kogemusega joogatreener Maren Penu (spirituaalse nimega Parvati).
Maren läbis joogaõpetaja koolituse 2012 aastal ning asus kohe õpitut praktiseerima. Ta on viinud läbi joogatunde, kursusi ja töötubasid Eestis, USAs, Bahamal ning Vietnamis. Lisaks klassikalisele joogale on Maren läbinud kursused jooga nidra, taastava jooga (Restorative Yoga), pehme jooga (Gentle Yoga), toolijooga (Chair Yoga) ning ligipääsetava jooga (Accessible Yoga) teemal. Hetkel võtavad suure osa tema ajast joogateraapia õpingud Šivananda joogakeskuses Kalifornias.

Pakun ka joogateraapia seansse, mille käigus kohandame joogapraktika just sinu vajadustele võimalustele vastavaks. Küsi selle kohta täpsemat infot.

JOOGATUNNIS OSALEMISE PANUS on 9 eurot. Soodushind 8 eurot kehtib pensionäridele ja õpilastele/tudengitele.

Oma koha tagamiseks tee palun ülekanne Maren Consult OÜ, EE862200221059501601. Märgi ka joogatunni kuupäev. Soovi korral väljastan arve.

Lisainfo küsimiseks saada e-mail: marenyoga108@gmail.com või helista 5119659.

Registreeru aegsasti, sest kohtade arv tunnis on piiratud!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL