MENÜÜ

Sõbrannaga kinno “Küll ma olen ilus”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 27.04.2018
location_on Apollo Kino, Kategooria: Kino

Apollo Kino ja Sõbranna.ee esitlevad: Sõbrannaga kinno!

Ootame teid kõiki reedel 27. aprillil algusega kl 18.30 Apollo Kino Saaremaale. Sel korral vaatame naiselikku komöödiat „Küll ma olen ilus“.

Piletid on juba müügil Apollo Kino kodulehel http://bit.ly/sõbrannagakinno_saaremaa ja mobiilirakenduses.

Sõbrannaga kinno on kinoõhtu, kuhu on oodatud kõik, kes väärtustavad eksklusiivsust, head seltskonda ning vinget meelelahutust! Õhtu jooksul pakume maitsvaid jooke, mõnusat filmielamust ning naiselikke kingitusi meie koostööpartneritelt. Kohal on ka fotograaf!

Võta oma tüdrukute punt kaasa ning tule ja veeda üks mõnus meelelahutuslik õhtupoolik Apollo Kino Saaremaal!

FILMIST:
Renee elu on pidevate dieetide ja trennide okkaline rada. “Julge algus on pool võitu,” mõtles Looja ning kukutas vaesekese trenažööril uperkuuti. Renee lööb pea ära – ja teda valdab petlik veendumus, et ta on nüüd vastupandamatu. Sõna otseses mõttes uuesti sündinuna võrgutab ta enesekindlana noormehi, osaleb bikiinivõistlusel ega häbene end isegi modelliks pakkuda.

Paraku pole Renee teiste silmis raasugi muutunud. Igatahes mitte väliselt. Aga sisimas? Võib-olla muutis tärganud enesekindlus teda tõepoolest?

Peaosatäitja Amy Schumer on tuntud oma väljakutsuvate rollide poolest (“Nagu hunnik õnnetust”), kaasa teevad ka Michelle Williams (“Kurb valentinipäev”, modell ja näitleja Emily Ratajkowski, tippmodell Lauren Hutton ja “Must Panter” Naomi Campbell

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL