MENÜÜ

Suur Muhu Kahe- ja Neljarattalistega Orienteerumine 2019

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 27.04.2019 10:00
location_on Muhu saar, Muhu, Kategooria: Sport

Suur Muhu Kahe- ja Neljarattalistega Orienteerumine toimub sellel aastal 27.aprillil.

Seekord jälle on kogu võistluse süsteem läbi NaviCupi. See on app, mille abil leiate üles punktid tunduvalt lihtsamalt, kui varem ning kogu võistlus on süsteemi lisatud – navigeerimine, punktid, pildid, skoorid ja trajektoorid. Navicup mobiilirakendust saab alla laadida Google Play poest. Tehnilised nõuded telefonile või tahvelarvutile: Android 4.0.3 ja uuemad, kaamera, GPS ja toimiv andmeside. Kindlasti lae telefoni/tahvelarvuti aku eelnevalt täis ja võimalusel võta kaasa ka akupank või autolaadija.
Võta sõbrad kaasa ja veeda adrenaliini täis päev meiega, sest just Sinu võistkond võib olla see, kes sellel aastal rändkarika endaga koju kaasa viib.

Eelregistreerijatele osalustasu 10€ kuni 31.03, 15€ kuni 26.04 ja kohapealt 20€. Eelregistreerimiseks kirjutada: Keidy Jõgi või M.ENT . 🙂 Võistkonnas võib olla nii palju inimesi, kui on võistlusmasinas kohti. Mootorratturid ja jalgratturid saavad ise moodustada sobivad võistkonnad.
Parimatele kostüümidele ja kaunistatud autodele eriauhinnad. Rändkarikat tulevad uuele võitjale edasi andma eelmise aasta võitjad.
#MuhuOrienteerumine, #EV101

Lisainfo 5647 5766

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL