MENÜÜ

Süüria toitude õpituba

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 11.10.2018 17:00
location_on Kuressaare Noortejaam, Kategooria: Õpituba

Kas oled huvitatud sellest, kuidas Süüria toitu valmistada? Kas tahaksid saada tuttavaks Eestis elavate süürlastega ning valmistada nendega koos Süüria pirukaid ning muid rahvustoite? Või sooviksid oma käele saada hennamaalingu?

Neljapäeval 11. oktoobril kell 17-20 saab Kuressaare Noortejaamas osaleda mitmes põnevas õpitoas. Keskuse köögis valmivad süüria road, mille valmistamises igaüks ka ise osaleda saab. Teeme koos kokkade Alaa ja Lamaga pirukaid, süüriapärast kana riisiga ja hummust. Pärast töötuba sööme koos valmistatud toitu ja joome araabia kohvi.

Kuressaare Noortejaama tuleb sel päeval ka Pakistanist pärit Aamna, kes soovijatele hennamaalinguid teeb. Samuti avaneb ürituse külalistel võimalus kasutada virtuaalreaalsuse prille, mille kaudu saab väikse sissevaate oma kodudest põgenenud inimeste ellu. Kõik osalejad saavad proovida oma nime (või mida iganes muud!) araabia keeles kirjutada. Araabia tähestiku õpitoa viib läbi Iraagist pärit Hala!

Üritusel osalemine ja pakutavad süüria toidud on kõigile tasuta! Kuna aga osavõtjate arv on piiratud, siis palume huvilistel end registreerida saates e-kirja aadressil mirjam@jmk.ee.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL