MENÜÜ

Suvelavastus “Liiga palju armastust”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 04.08.2019 14:00
location_on Kuressaare Sadamaait Veski tn 9, 93813 Kuressaare, Kategooria: Teater

Anton Tšehhovi tekstidel põhinev lavastus “Liiga palju armastust” sünnib EMTA lavakunstikooli ja Kuressaare Linnateatri koostöös. Lavastusteksti aluseks on lühinäidendid “Karu” ja “Abieluettepanek” ning novellide “Koomik” ja “Tuttav mees” põhjal kirjutatud dramatiseering “Armastan tuura”.

Kahevaatuselist lavastust esitatakse alates 25. juulist kuni 4. augustini Kuressaare Sadamaaidas, kus Kuressaare Linnateater on oma suvelavastusi mänginud juba 2007. aastast.

Kolme loo lavastajateks on lavakunstikooli 29. lennu lavastaja õppesuuna üliõpilased Elise Metsanurk, Mihkel Kohava ja Andreas Aadel. Mängivad sama lennu näitleja õppesuuna tudengid Maarja Johanna Mägi, Kristiin Räägel, Lena Barbara Luhse, Martin Kork, Ken Rüütel, Oskar Seeman ja lisaks Andres Raag Tallinna Linnateatrist.

Lavastuse kunstnik on Eesti Kunstiakadeemia kolmanda kursuse stsenograafiatudeng Doris Altmets (juhendaja Kristjan Suits) ja tegemist on tema kursuse lõputööga.
Lavakunstikooli 29. lennu juhendajad on Anu Lamp ja Elmo Nüganen.

Lavastuse valmimisele aitab kaasa Euroopa Regionaalarengu Fond (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ASTRA projekt EMTASTRA)

Etendus on kahes vaatuses.
Esietendus 25. juulil 2019 Kuressaare Sadamaaidas (Veski tn 9)

Hilinejaid saali ei lubata!
NB! Soovitame kaasa võtta pudeliga vett ja lehviku.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL