MENÜÜ

Suvelõpupidu koos ansambel Patronusega

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 31.08.2018 19:00
location_on Arensburg Boutique Hotel & Spa, Kategooria: Kontsert

Suur suvelõpupidu koos ansambel Patronusega ja nende singli ”Vahusel teel” esitlus Arensburgi Päikeseterrassil. Lisaks tutvustab ansambel oma tuliuut eestikeelset kava.

Tegemist on Eestis populaarsust koguvate artistidega, Saaremaal resideeruva Siljaga ja andekate muusikutega Lõuna-Eestist, kes on lühikese ajaga kogunud palju tuntust ning mitmete lugudega jõudnud Eesti raadiote muusika edetabelite TOPi. Ansambli kõige uuem singel „Tedretäpiline tüdruk“ jõudis mitmete Eesti raadiote edetabelitesse, sealhulgas ka esikohale. Lisaks on ansamblil eestikeelsena välja tulnud lugu „Must Lumi“ ja „Tõmban täpiks“(muusikavideona). Patronus esitab omaloomingulist inglise- või eestikeelset rokisugemetega pop-folki (kogu ansambli kava on kirjutatud kakskeelsena).

2016 aastal esines ansambel Latvian Beerfestil Riias, A2 Green Concerdil Peterburis koos Anne Veski ja The Sun-iga, Klaipeda Sea Festivalil, Saaremaa Rannapeo jaanifestivalil, Viru Folgil jne.
Silja on muusikaga tegelenud pea 10 aastat, varasemalt on osalenud mitmetes projektides, kuid nüüd otsustas hakata esitama vaid omaloomingut. Siiani on Silja kirjutanud lugusid nii endale kui ka teistele Eesti artistidele üksi, kuid nüüd on kõik koos usinalt loomingu kallal. Bändiliikmetega on ka varasemalt aastate jooksul lugusid koos lindistatud, kuid live ansambel sündis oktoobris 2015. Silja esimene album „There´s No Lies“ ilmus detsembris 2015.
Bändi loominguga saab tutvuda siin https://soundcloud.com/user-605116485
Artisti FB leht: https://www.facebook.com/PatronusEstonia

Videosingel Tõmban Täpiks:

Bänd on 5 liikmeline:
Silja Vipre – laul/kitarr
Myrakas – klahvpillid
Jan Viileberg – kitarr/laul
Toomas Pihlau – basskitarr/laul
Kristo Joosep – trummid

Iste- ja lauakohtade broneerimine telefonil +372 45 24 707

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL