MENÜÜ

Suwitajate Purjelaewareisid Abrukale

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 24.07.2019 10:30
location_on Kaljas Hoppet Raiekivi tee 2 / Raiekivi Säär, 93815 Kuressaare, Kategooria: Seiklus

Suwitamine – mitte paaniline – vaid organiseeritud!

Suwitamatuse, selle tänapäeval üsna levinud haiguse efektiivseks raviks avatakse lähimatel päevadel Saaremaal uus turismitoode kus kaasaegse teaduse köigi saavutustega loodetakse suwitamise tövest ja sellega kaasnevatest närvisüsteemi häiretest peagi jagu saada.
Ajalooline purjelaev asub Lääne-Eesti saarestikus, looduslikult kaunis paigas, mis igati vastab tänapäeva kurortoloogia nöuetele. Köigile kes tunnevad vajadust, palume kiirustada.

Ma kordan et hullemini kui viiruslik gripp hakkab meid kummitama suwitustöbi! Suwitamiseta olekus kaasneb närvilikkus, üldfüüsiline kurnatus – mis ühiskonna terve liikme vöivad muuta passiivseks vöi loiuks. Ka suwitamatute söögiisuga pole köik korras – neid iseloomustab söögiisu täielik puudumine vöi taltsutamatu aplus. Mis aga köige tähtsam – selle tulemusena kahaneb märgatavalt suutlikkus sooritada edukalt vastutusrikkaid tööoperatsioone.

Kehakultuuriks vajalikku instrumentaariumi ja hästi käituvaid koeri on lubatud kaasa vötta. Ravimeid kaasa vötta pole lubatud. Riietus sportlik. Löuna ajaks on söökla avatud (st et mahe ja muhe ning rammu andev löunasöök on paketis).

Hetkel on ülesanne number 1 – leida paat !!!
Nii et kolmapäeviti kell 1030, paneme pakid vööri.
Pakid vötame vöörist välja kl 17:00. Laev väljub Kuressaarest Raiekivi Säärelt (spaa-hotellide vastast, lossi körvalt).
Suwitamine see on puhkus – meri, baar, muusika, näkineiud!

NB! Vöimalikud on ka suure huvi korral lisakuupäevadeks väljasöitude rakendamine.

Piletid ja broneeringud esialgu emaili aadressil: booking@purjelaevad.ee / lisaküsimused 56474466
Piletihinda kuulub purjelaewa söidud Arensburg-Abruka-Arensburg, korralik löunasöök ja kohvi-tee-mahl, julgemad saavad turvarakmetega masti ronida ja muidki elamustegevusi vöimalik pardal kaasa lüüa. Laev on reisijate päralt kogu sadamas oleku aja. Olemas on muhe avar salong ja väikelastele saab vajadusel eraldada kajuti. Komplekti hind on 35€, ning lastele 25€ – paljulastelistele ja grupiga seltskondadele wöimalik rakendada kokkuleppehinda.

Ja nüüd siis köik suwitama – et öigustada usaldust! Igatahes!

(Samuti vöimalikud gruppidele privaatreisid Abrukale ja Arensburgi lahesöidud, pardale vöimalik tellida toitlustus – küsi pakkumist!). Teostame ka Päikeseloojangusöite ning toimuvad Live-muusikaöhtu kontserdid purjelaeva pardal).

* Ilmastikust – üldiselt siin ilmateadete lugemisele suurt röhku pole mötet rahval panna kuna siit Kuressaare ja Abruka äärest hoiab omaette ilmahoovus asju omamoodi paigas ja miskitpidi suunab asju eemale. Abruka rahvas ongi kohati önnetu kuna nendeni vihma ei jaguvat- seal kena ilm. Ilma kohta küsige julgelt meeskonnalt eelnevalt ja ega kedagi maru sisse ei veeta – äärmuslikest ilmastikuoludest antakse teada broneerinutele. Merekaruliste kohtumisteni!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL