MENÜÜ

Tantsurännak kakaotseremooniaga

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 23.03.2019 19:00
location_on Saaremaa Kunstistuudio Loomekeskus Lossi 5, 93818 Kuressaare, Kategooria: Heaolu

Juba kolmandat korda teeme Saaremaal tantsurännaku, et saaksime mõnusalt lahti raputada talvest seisvad energiad ning avada end kevadele! Tuleme kokku ja tantsime koos, hullunult, ägedalt, vabalt, pööraselt, hingeliselt ja graatsiliselt? Kujuta ette seda energiat, mis sellest sünnib!
Tants on loomine ja nauding. Sellisel tantsupeol pole õiget või valet liigutust, ei ole hinnanguid ega võrdlemist. Sa lihtsalt tule ja naudi, olenemata tantsukogemusest, soost või vanusest!

Tantsurännaku selgrooks on lainetus, mille olen kokku panned 5 elemendi omadustest. Maa, Vesi, Tuli ja Õhk ja Eeter. Kõik kokku moodustab vaba tantsu, kus sa keerad oma mõtted kinni ja lased oma kehal juhtida. Lõpetame oma rännaku rahulikult meditatiivselt ja tuleme tagasi maapeale.

Aga enne tantsu, on vaja avada süda. Selleks loome kontakti kakaotaimega. Kakaotseremoonia on iidne šamanistlik tehnika, kus paludes abi Kakaotaime Vaimult avad ja avardad oma südant, saad kontakti iseendaga ja suudad ennast otse südamest ja ilma filtriteta väljendada. See on tee iseendasse, oma sügavamate soovida, ihade ja tõelise armastuse juurde.
Tseremoonial kasutame orgaanilist toorkakaod, mida maitsestame ja ergastame erinevate ürtidega. Kakaotseremoonia on aeg taotlusteks. Anna Universumile oma taotlustest teada, et need saaksid täituda!

Tantsurännakut ja kakaotseremoniat juhendab ja ruumi hoiab joogaõpetaja Katrin Kivi: Katrin on rahvusvahelise sertifikaadiga Yin jooga, kundalini jooga ja bliss-jooga õpetaja ning joogatunde juhendanud alates 2012 aastast. Ta on läbinud Mandala tantsu kursuse Tanhit ma Deva juhendamisel, tegelenud mitmete tantrapraktikatega. Viinud läbi naiste väelaagreid alates 2012 aastast. Tantsimisega on ta tegelenud kogu elu.

Riietu mugavalt, just nii nagu tantsujumal / jumalanna sinus soovib. Naistele soovitan kleitie-seelikuid.
Vahetult enne rännakut ära väga palju söö. Ära kindlasti tarbi alkoholi.
Tantsime paljajalu või sokkides.
Üritus kestab orineteeruvalt 3 h.
Tasakaalupanus 15€
Registreeri end: katrin.kivi.disain@gmail.com

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL