MENÜÜ

Tervendav helirännak shamaanitrummiga Pete Bengry (UK)

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 10.11.2018 19:00
location_on Kuressaare Avatud Noortekeskus, Kategooria: Muu

Pete Bengry: “Me alustame õhtut ülevaatliku kirjeldusega, kuidas on shamaanid iidsete, trummiga tervendamise tehnikatega töötanud. Selgitan ka oma seoseid trummiga, seda kuidas mina oma elus trummi avastasin ja kuidas mu suhe trummiga on tänase päevani arenenud. Minu trummimäng ja rütmidega eksperimenteerimine on väldanud 40 aastat. Sellel teekonnal on shamaanitrumm ja teised trummid olnud minu õpetajad. Olen kuulanud, olen õppinud, armastanud ja elanud koos trummi igapäevase kohaloluga minu elus. See pühendumine on võimaldanud täiustada trummiheli ja minu kokkukõlamist.

Minu jaoks on trumm naisolemuse kandja, kuna just läbi naisolemuse säilitatakse ja kantakse elu. Trumm on mind hoidnud ja kohalekandnud ka tervendamise maailma. Teadliku tänulikkusega trummi kohalolu eest minu elus, ma jagan teiega tervendamise andi.

See elav tervendusrännak on unikaalne võimalus kogeda shamanistlikku tervendus selleks varasemat ettevalmistust omamata. Jagame üheskoos unistusi ja soove ning sellest saab meile kutsung mis juhib meid tervenemisesse. Kui ma hakkan mängima, siis ma juhin meid erakordselt sügavasse lõõgastusse, pühad helid masseerivad õrnalt sinu füüsilist keha ning taastavad sinu spirituaalse ärksuse ning heaolu.

Selle kogemuse ajal ma palun sul lõõgastuda ja lamada.
Kui tervendus on lõppenud, juhatan meid turvaliselt tagasi olevasse hetke. Seejärel teeme kergeid sirutusharjutusi ning soovitan ka vett juua. Sellele järgneb küsimuste küsimise aeg ja võimalus jagada oma kogemusi, kui seda soovite.

Olen avatud pakkuma ka individuaalseid tervendusseansse kokkuleppel, et võimaldada teile sügavamat ja personaalsemat kogemust.

Mul on suur rõõm ja au jagada seda maagilist kingitust teiega ja olen veendunud, et see kogemus ei unune kunagi. See võib isegi muuta teie elu, nõnda nagu see on muutnud minu elu.”

Pete Bengy tervendav trummirännak toimub Kuressaares Avatud Noortekeskuses Noortejaam, Pihtla tee 2, II korruse saalis.
Aeg: reede 10. okt 2018 kell 19.00 – 21.00
Energiavahetus: 15 eurot
Kui tuled koos kaaslasega, siis kahepeal kokku 25 eurot
Tasumine kohapeal sularahas!

Eelregistreerimine ja lisainfo: helerpold@gmail.com, Tel: 53608074 Heler Põld

Selleks, et sul oleks mõnus lamada, pane selga mugavad riided, võta kaasa lamamisalus, pleed, silmaklapid või sall silmadele sidumiseks ning veepudel.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL