MENÜÜ

EV100 Tordiraamatu “Eesti 100 torti”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 23.02.2018
location_on Rahva Raamat, Kategooria: Muu

​Reedel, 23. veebruaril kell 17.30 esitlevad Eesti tordimeistrid Kuressaare Rahva Raamatus oma uut tordiraamatut „Eesti 100 torti. Meie tordimeistrite parimad tordid, koogid ja muud maiused“.

Ükski pidu ei toimu ilma tordita! Eesti 100. sünnipäevaks avasid 100 Eesti tordimeistrit oma retseptisahtlid ning jagavad kaasmaalastele retsepte tortide, kookide, dessertide ja muude maiuste valmistamiseks ja kaunistamiseks. Nii saate ka teie ise lihtsalt koduses köögis valmistada erilise maiuspala, mis sobib nii Eesti Vabariigi juubeli kui ka mistahes teise väärika tähtpäeva tähistamiseks. Retseptides on au sees Eesti toorained ja kaunistused, mis on oskuslikult kombineeritud kaugemalt pärit koostisainetega ning kus uued ideed on põimitud juba meile traditsiooniliste maiuste ja koduste maitsetega. Raamat sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Lisaks retseptiraamatule kaasneb projektiga ka suursugune heategevusaktsioon – Eesti Vabariigi sünnipäevakuul kingivad tordimeistrid enam kui 100 maiuspala heategevusena abivajajatele, tunnustamist väärt isikutele ja -ettevõtetele. Nii tänab torditiim kaasmaalasi igapäevase panuse eest meie riigi heaks!

Esitlusel on raamatu välja andmise ja heategevusaktsiooni korraldamise meeskonnast – Terhi Roll ja Alice Sepp. Lisaks Kuressaare tuntud tordimeistrid Helen Ella ja Annika Otsa (Avella tordibutiik) ja Kristiina Cleghorn (Sweet Design Catering).

Esitluse kava:
​◦ Räägime raamatu saamisloost ja tutvustame raamatut
◦ Ootame kõiki magusalauda
◦ Kõigi esitluse päeval tordiraamatu ostnute vahel loosime esitluse lõpus välja Electrolux saumikser. Esitluse päeval on raamat -10% soodsam – hea võimalus teha endale Eesti juubeliks kaunis kingitus

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL