MENÜÜ

Ungari filmiõhtu “Bet on Revenge”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 24.07.2018 22:00
location_on Kuressaare Kuursaal, Kategooria: Kino

Tule naudi ungari kultuuri, kööki ja kinokunsti otse Kuressaare südames! Saaremaa ooperipäevade raames lükkame käima ungari nädala! Ooperipäevad toovad teieni esmaklassilised Ungari Riigiooperi etendused ning sellega seoses toome meie kõigi huvilisteni tükikese ungari kultuuri.

Tule naudi sumedas suveöös Kuressaare Kuursaali terrassil ungari 2017. aasta kassahitti “Bet on revenge” (ingliskeelsete subtiitritega). 24. juulil kell 22.00, kui päike on loojunud ja kõik juba mõnusalt pime, rullub teie ees lahti lugu legendaarsest võidusõiduhobusest Kincsemist. Film viib teid tagasi 18. sajandi Ungarisse, samal ajal saate aga kostitada end värskendava ungari veinikokteili fröccsiga ja maiustada kurikuulsaid madjarite magustoite! Ungaripärane menüü Kuressaare Kuursaalis 23.-29. juuli. Tule ja maitse killukest ungari rahvusköögist!

Kui aga kõht täis ja Ungari Riigiooperi etendused vaadatud, astu ka läbi Kuressaare Kultuurivara näituseruumidest. Põnev näitus ja film ungari ooperi ajaloost avatud kõigile huvilistele 17. juulist- 13. augustini.

Ära maga maha, osake Ungarist ootab sind otse Kuressaare südames!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL