MENÜÜ

Vähipatsientide tugigrupp

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 23.05.2018
location_on Vana-Roomassaare 26, Kategooria: Muu

Tugigrupp sobib kõikidele vähipatsientidele, kes tunnevad hirmu, valu ja muret oma tervise pärast ja soovivad toetust sellega toime tulekuks. Koos on kergem.

Mida tugigrupis tehakse?
Oma mõtteid, hirme ja kogemusi jagades töötame koos läbi erinevaid tundmusi, mis leiavad inimeses aset haigusega, raviga ja teisenenud elukvaliteediga kohanemise protsessis. Räägime sellest, mis saab siis, kui aktiivravi on lõppenud; kelle käest me küsime kui mitme arsti vahel liigume; millised on meie ootused oma lähedastele ja mida nemad meilt ootavad; kuidas pereliikmetega suhelda; miks me ei julge end liigutama hakata; mis on see, mida me iseenda jaoks teha saame ja tahame. Puudutame hirmu, viha, üksindustunnet, süütunnet, enesekindlust, uusi eesmärke, oma vajadusi, suhteid lähedastega ja palju muud. Grupis on alati võimalus olla kuuldud ja kuulata teisi.

Miks grupitöö?
Grupis kohtuvad inimesed, kes tunnevad samasugust hirmu, viha ja valu ja on samade murede küüsis. Sa tunned, et sa pole üksi. Grupienergia on võimas energia. See annab juurde jaksu sellest kõigest läbi minna ja terveneda. Lisaväärtusena kuuled ka teiste kogemusi, saad uusi mõtteid ja ehk ka head nõu.

Mida Sa saad tugigrupis käies?
Tugigrupp on alternatiivne võimalus, kui tunned, et üksi enam ei jaksa selles mure ja segaduse sees olla. Grupitöö käigus teadlikuks saamine, enda mõistmine ja tunnete läbi töötamine aitavad meil kiiremini edasi liikuda ja terveneda.

Kus ja kuidas?
Kell 19:00 Vana-Roomassaare 26, Kuressaares. Sissepääs on hoovis sees.
Palun pane selga mugavad riided ja võta kaasa veepudel.

Mis maksab?
Tugigrupis osalemine on tasuta.

Kuidas registreerida?
Osalemiseks saada sooviavaldus oma nime ja kontaktandmetega
e-postile: info@welcomest.ee

Lisainfo tel: 56 692 030 Meeli Lauk

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL