MENÜÜ

Eksootilised Promenaadid | XXIV Kuressaare Kammermuusika Päevad

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 03.08.2018 21:00
location_on Kuressaare Kultuurikeskus, Kategooria: Festival

Tangoetendus „Mida ma räägin armastusest?“ Argentiina
La Porteña Tango Trío: Alejandro Picciano (kitarr), Federico Peuvrel (klaver), Matías Picciano (bandoonium), Eugenia Giordano (vokaal), Damián Roezgas & Amira Luna (tantsijad)

Tangoetenduses „Qué me van a hablar de amor?“ astub üles maailmas üks kuulsaimaid ja populaarseimaid Argentiina tangoansambleid Porteña Tango Trio, mis on esinenud kahekümnes riigis ja neljal kontinendil. Trio esitles hiljuti oma kolmandat albumit „Mida ma räägin armastusest?“ (seekordse etenduse nimilugu), mille muusikal on kandev roll ka Kuressaare etendusel. Lavale astuvad nii Argentiina nimekas laulja Eugenia Giordano kui noored tangotantsijad ja koreograafid Damián Roezgas ning Amira Luna – 2015. aasta tangotantsimise maailmameistrivõistluste finalistid. Porteña Tango Trio kitarrist Alejandro Picciano juhtimisel toob ettekandele kirgedest tulvil vaatemängulise lavašõu, milles muusika ja sensuaalse tantsu vahendusel jõuavad publikuni Buenos Airese ainulaadne ja salapärane atmosfäär ning lõbusad lood.

Festivali pass ja pääsmed on müügil festivali piletimüügipunktis Kuressaare Kultuurikeskuses, Tallinna tn 6, E–R kell 10–15 ja tund enne algust kohapeal.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL